Menu

Projekty niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwilę zaczekać

 

 

ITEO wprowadzając najnowsze rozwiązania i innowacyjną technologię w dziedzinie energii odnawialnej, współpracuje z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami na polskim i niemieckim rynku branży ekologicznej. Nasi Partnerzy to ponad 25 lat doświadczeń i setki zrealizowanych obiektów.

Wraz z partnerami z Europy Zachodniej: Biogas Hochreiter GmbH, Planungs Biuro Sewald GmbH & Co.KG, SAO GmbH , Carbotech GmbH i wielu innymi oferujemy pełen wachlarz usług w zakresie: planowania, organizowania, koordynacji i nadzoru budowy, wykonawstwa zaprojektowanych obiektów, dostawę technologii i urządzeń, uruchomienia i nadzór nad ich eksploatacją.

W chwili obecnej ITEO realizuje kilka obiektów biogazowych i Farm Fotowoltaicznych. W przypadku biogazowni są to obiekty w których wprowadzono wysoki stopień innowacyjności z wykorzystaniem wytworzonej energii powstałej z biogazu.

Realizujemy w Polsce w kooperacji z naszymi zachodnimi partnerami pierwszy projekt oczyszczania biogazu wyprodukowanego w biogazowni rolniczej i wpompowania go do sieci publicznej oraz bardzo interesujący projekt w którym powstaną trzy linie technologiczne ściśle ze sobą współpracujące -zakład produkcji biogazu, peletu i nawozu naturalnego. Zakład zasilany będzie w energię elektryczną i cieplną z własnej produkcji.

Projektując instalacje słoneczną analizujemy możliwości ustawienia takiej instalacji oraz przeprowadzamy analizę techniczno - ekonomiczną pozostając w kontakcie z dostawcą regionalnym energii elektrycznej.

Nasz doświadczony zespół monterów i elektroinstalatorów zapewni Państwu sprawną i szybką budowę instalacji. Instalacje oddawane są naszym klientom pod klucz i gotowe do użytku. Energia odnawialna a w szczególności biogazownie i Farmy Fotowoltaiczne są najszybciej rozwijającymi się inwestycjami OZE. Zainteresowanie i promowanie energii odnawialnej w naszym kraju stwarzają dogodne warunki do inwestowania w budowę tych obiektów.