Menu

Kontakt

BIURO
Innowacyjne Techniki Energii
Odnawialnej Sp. z o.o.


ul. Nowy Kisielin - Antoniego Wysockiego 6

Park Naukowo-Technologiczny UZ
66-002 Zielona Góra
NIP:779-207-48-21
Regon: 639612040

E-MAIL: iteo@iteo.pl


Biuro czynne
od pn do pt
od 9.00 do 15.00

 
Grzegorz Szulc
PREZES ZARZĄDU
tel. +48 883 613 713
e-mail: grzegorz.szulc@iteo.pl
e-mail: biuro@iteo.pl
Wojciech Szulc
DYRETKOR ds. INWESTYCJI BUDOWLANYCH
tel. +48 502 068 351
e-mail: wojciech.szulc@iteo.pl
Joanna Szulc
DYREKTOR ds. MARKETINGU I REKLAMY
tel. +48 535 956 122
e-mail: joanna.szulc@iteo.pl
Eugeniusz Giża
DYRETKOR BIURA PROJEKTOWEGO
BRANŻY ELEKTRYCZNEJ / SANITARNEJ
tel. +48 881 300 316
e-mail: e.giza@iteo.pl
Jan Bitka
DYREKTOR DZIAŁU ENERGETYCZNEGO
tel. +48 501 547 126
e-mail: jan.bitka@iteo.pl
 
Klaudia Hajduła
ADMINISTRACJA
tel. +48 68 452 87 80
e-mail: k.hajdula@iteo.pl
Tomasz Bieńkowski
PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY
tel. +48 502 334 575
e-mail: tomasz.bienkowski@iteo.pl
Michael Kloppenburg
TECHNICAL ENGINERRING
tel. +49 5231 17 827
e-mail: michael.kloppenburg@iteo.pl
     
Z dniem 10.07.2013 Spółka ITEO uruchomiła przedstawicielstwo:
EKO-POWER-SYSTEMS Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 37/4,  Rawicz

 

Z dniem 1.11.2010 Spółka ITEO uruchomiła przedstawicielstwo:
Ryszard MATYS
tel +48 791 999 205
ul. Rydygiera 6/9, 87-100 Toruń
e-mail: ryszardm@onet.eu


Z dniem 16.03.2012 Spółka ITEO uruchomiła przedstawicielstwo:
Tomasz Bieńkowski - Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Województwa: Warmińsko-Mazurskie / Podlaskie / Mazowieckie / Lubelskie